niedziela, 7 października 2012

ADR 4 - Sposób na poprawienie krążenia i zwiększenie wydolności nerek

Wynalazek polskiego Inżyniera! 

ADR4,bo tak brzmi nazwa najważniejszego z wynalazków, to niepozorny dysk, który wytwarza specyficzne promieniowanie powoduje zmiany fizyczne w strukturze wody. 

Wyczuwalna jest zmiana w jej smaku i jest bardziej jedwabista w dotyku. Jednakże, okazuje się, że spożywanie wody poddanej wpływowi ADR4 wpływa bardzo korzystnie na zdrowie, a w niektórych chorobach uzyskiwany jest efekt porównywalny do tego, jaki daje zastosowanie leków! 

ADR4, jako pierwsze tego typu urządzenie, zdobyło Świadectwo Jakości Instytutu Leków w Warszawie. 
Spożywanie wody poddanej wpływowi ADR4 poprzez osoby z kłopotami krążeniowymi znacząco poprawia ukrwienie. Stosowanie go jest szczególnie polecane przy chorobach z powikłaniami ze strony układu krążenia (np. przy cukrzycy, marznących dłoniach i stopach, profilaktyce zawału). To działanie ADR4 jest też bardzo ważne w zapobieganiu powikłaniom cukrzycy (stopa cukrzycowa, zaćma). 
ADR4 zalecany jest także przy chorobach i dysfunkcjach nerek. Poprawia ich pracę, często znosi obrzęki i opuchliznę, a niektórzy użytkownicy donoszą nawet o zanikaniu kamieni nerkowych. 
Większość cukrzyków używających ADR4 donosi o zaskakującym dla nich uregulowaniu się poziomu ciśnienia i cukru we krwi. 
Udowodniono też, że ADR4 usprawnia oczyszczanie organizmu, także z metali ciężkich.

ADR4 jest stymulatorem energetycznym zastrzeżonym w polskim Urzędzie Patentowym pod numerem P 320179INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA 

Aby wykorzystać oddziaływanie energetyczne dysku ADR4,wodę napoje lub artykuły spożywcze należy umieścić na dysku na co najmniej 3-4 minuty. 
Dysk należy położyć płasko napisem „ADR4” ku górze. 

Przygotowany do spożycia napój lub pokarm należy ustawić na dysku na ok. 3–4 minuty. Przez ten czas następuje zmiana właściwości fizycznych wody. Wodę lub napój po postawieniu należy zamieszać. Po tym czasie woda jest wystarczająco ukształtowana energetycznie. 
Dłuższe przetrzymywanie wody na dysku nie powoduje, że jest ona bardziej zmieniona – 3–4 minuty to optymalny czas. 
Efekt działania ADR4utrzymuje się od kilku do kilkunastu godzin. 

Jeżeli jednak na tak zmienioną przez ADR4 wodę zadziała pole elektromagnetyczne (wstawienie do lodówki), przed spożyciem znowu należy ustawić ją na ADR4. 

Na ADR4 można stawiać nawet większe, kilku litrowe butelki czy naczynia. Płyny w naczyniach należy zamieszać i pozostawić na dysku na ok. 10–15 min. 

ADR4 można też włożyć do wanny przed kąpielą, zalecane !!! 

Z dysku można korzystać wtedy, gdy odczuwamy uczucie osłabienia, zmęczenie, złe samopoczucie itp. (potrzebę regulacji energetycznej). 
Albo profilaktycznie: codziennie rano wypijamy płyny po uprzednim postawieniu na minimum 3 minuty na ADR4. 

Niemożliwe jest przedawkowanie stosowania ADR4. 

Energetyzować można i należy wszystkie produkty żywnościowe. W szczególności należy tutaj wyróżnić napary z ziół, różnego rodzaju herbatki ziołowe. 
Istotny jest też rodzaj wody jaką spożywamy. Wskazane jest aby była to woda mineralna lub źródlana. 
Na dysk ADR4 można stawiać gorące płyny dlatego też nie obawiajmy się stawiać gorącej herbaty czy kawy. 

Dysk można myć pod bieżącą wodą. 


Stosowanie ADR4 co prawda nie zastępuje leczenia konwencjonalnego, jedynie je w sposób bardzo wydatny wspomaga poprzez wyrównanie zaburzeń energetycznych

Stosując ADR4 uzyskujemy poprawę krążenia krwi oraz zwiększamy wydolność i czynność nerek . 

ADR 4 poprzez swoje działanie na strukturę wody zmienia jej właściwości fizyczne, a co najważniejsze zmniejsza jej napięcie powierzchniowe i napięcie fazowe (nawet o 10%). Ma to duże znaczenie dla naszego zdrowia. 
Tak zmieniona woda jest w stanie wydobyć z pożywienia znacznie więcej składników odżywczych (w tym minerałów).

Przykładowo: 
  • herbatka parzona w szklance stojącej na ADR4 zawiera więcej składników, a zwłaszcza antyutleniaczy, które chronią nas przed działaniem wolnych rodników (to one w dużym stopniu są odpowiedzialne za szybsze starzenie się ciała, powstawanie uszkodzeń komórek oraz nowotworów). 
  • Innym pozytywnym efektem takich zmian właściwości wody powodowanych przez ADR4 jest znaczne ułatwienie przenikania składników odżywczych i tlenu do komórek oraz usprawnienie oczyszczania ich z produktów przemiany materii. Wpływa to na lepszą pracę komórki, spowalnia procesy starzenia a na poziomie ogólnoustrojowym wpływa korzystnie na ciało, podnosi wydolność i odporność oraz usprawnia procesy oczyszczania (stąd ADR4 polecany jest przy wszelkiego rodzaju kuracjach oczyszczających czy detoksykacyjnych) . 
  • Organizmy osób używających ADR4 znacznie szybciej oczyszczają się z metali ciężkich i innych zbędnych lub szkodliwych substancji. Dlatego też jest on polecany profilaktycznie osobom mieszkającym na terenach uprzemysłowionych.   
Większość spożywanych przez nas pokarmów zawiera przynajmniej ok. 40% wody, ADR4 może posłużyć do podniesienia ich walorów zdrowotnych i smakowych. 
Na ADR 4 możemy stawiać wszystkie napoje, soki, herbatę, kawę, mleko, zupy, owoce, warzywa – zarówno świeże jak i gotowane, ugotowane ziarna (ryż, kasze), pieczywo, itd. 
Najlepiej po prostu tuż przed spożyciem nalać do szklanki napój lub nałożyć posiłek na talerz i postawić go na ADR4 na ok. 3–4 minuty. 

Większość osób odczuwa lekką różnicę w smaku i dotyku wody jest ona bardziej jedwabista. 

ADR4 powoduje też delikatną zmianę (na lepsze) smaku napojów i pokarmów. Doceniane jest to przede wszystkim przez smakoszów herbat, kaw i win. 

UWAGA – na ADR stawiamy produkty gotowe do spożycia. Jeżeli będą one potem poddawane jakiejś obróbce (gotowanie, podgrzewanie w kuchence mikrofalowej, itp.), struktura i właściwości wody zostaną zmienione i mogą już nie być tak korzystne dla zdrowia, jak te, jakie nadaje ADR4. 

Plastikowa obudowa jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa i ma certyfikat dopuszczający ją do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Dlatego też na ADR4 można bezpośrednio kłaść owoce czy chleb. Najlepsze do stawiania na ADR4 są naczynia szklane, ceramiczne lub plastikowe. Należy raczej unikać naczyń metalowych. 

Skuteczność działania została stwierdzona w następujących przypadkach: 
  • U chorych na nerki istotną poprawę filtracji, ekstrakcji, transportu nerkowego, 
  • U chorych z zaburzeniami krążenia obwodowego w chorobie Raynaud'a, co potwierdzono metodą termograficzną 
  • U osób narażonych na znaczny wysiłek fizyczny, poprzez szybsze wyrównanie po wysiłkowych zaburzeń fizjologicznych (szybszy powrót akcji serca do wartości początkowej), czego wynikiem jest szybsze usunięcie zmęczenia
  • W wyrównywaniu zaburzeń energetycznych w ustroju człowieka, np. poziomów energii odzwierciedlanych przez pomiar rezystancji w punktach aktywnych, mierzonej wzdłuż kanałów akupunkturowych, co potwierdzono metodą RYODORAKU 
  • Przy usuwaniu nadmiernego stężenia metali toksycznych z organizmu człowieka  

 Na XV Światowym Zjeździe Geniuszy w Tokio, polski inżynier Stanisław A. Wosiński odebrał najwyższe trofea, a jego wynalazki okazały się sensacją. Zdobył złoty medal w kategorii "Zdrowie".