czwartek, 22 listopada 2012

Detoksykacja tlenem oraz zastosowanie wody utlenionej do celów spożywczych itp..

 


Owoce, warzywa: Do ¼ filiżanki dodać 3% wody utlenionej i uzupełnić do pełna zimną wodą. Moczyć owoce i warzywa 20 do 30 minut. 0suszyć i wstawić do lodówki lub spryskać owoce i warzywa 3% wodą utlenioną. Pozostawić je na kilka minut, a następnie opłukać i wysuszyć (usuwanie E-coli).


Marynowanie: Umieścić mięso, ryby lub drób w naczyniu (unikać używania naczyń aluminiowych). Zalać je 3% wodą utlenioną rozcieńczoną taką samą ilością wody. Umieścić w lodówce na ½ godz. Przepłukać i gotować.

Kuchnia: Trzymać 3% wodę utlenioną w rozpylaczu w kuchni. Używać jej do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni blatów i przyrządów kuchennych.
Zmywarka: Dodać 2 uncje [56,7 g] 3% wody utlenionej do każdego cyklu mycia.
Spray owadobójczy: Zmieszać 8 uncji [226,8g] melasy lub cukru i 8 uncji [226,8g] 3% wody utlenionej z 1 galonem [4,4litra] wody.
Pranie: Dodać 8 uncji [226,8g] 3% wody utlenionej do pralki w miejsce wybielacza.
Łyżka sody oczyszczonej dodana do pralki w trakcie  płukania prania powoduje że bielizna po wyschnięciu delikatnie,  miło pachnie (eliminujemy dodawanie  płynów zapachowych) i jednocześnie odkażamy odzież i pralkę - sprawdzony sposób.
Prysznic: Trzymaj spryskiwacz z 3% wodą utlenioną pod prysznicem. Spryskaj swoje ciało po umyciu. Chroń oczy, brwi i włosy.Kąpiel: Użyj około 2 litrów 3% wody utlenionej na wannę gorącej wody. Mocz się przynajmniej ½ godziny. Dolewaj ciepłej wody, aby utrzymać temperaturę.
Twarz: Używaj 3% wody utlenionej naniesionej na wacik do odświeżenia twarzy po myciu.

Moczenie stóp: Moczyć stopy w 3% ciepłej wodzie utlenionej aż odczuje się poprawę.


Pasta do zębów: Użyć sody oczyszczonej i takiej ilości 3% wody utlenionej, aby zrobiła się pasta, lub zanurzyć szczoteczkę do zębów w 3% wodzie utlenionej i umyć zęby.Woda utleniona rozpuszcza kamień nazębny, tworzy zdrowe dziąsła i wybiela zęby.   
Soda oczyszczona i woda utleniona tworzą najlepszą pastę do zębów.


Nawilżacz powietrza: Dodać 12 uncji [340g] 3% wody utlenionej lub 4 uncje [113,4g] 35% wody utlenionej do 1 galona [4,4 litra] wody. Przy takich chorobach jak: rozedma płuc, chroniczne obstrukcyjne choroby płuc, nowotwór płuc, bronchit, zapalenie płuc itp., dobrze jest używać nawilżacza wypełnionego wodą utlenioną.
Natrysk: Dodać 6 łyżek 3% wody utlenionej do 1 litra ciepłej wody destylowanej.
Lewatywa: Dodać 1 łyżkę 3% wody utlenionej do 1 litra ciepłej wody destylowanej.
Kiełkowanie materiału siewnego: Dodać 1 uncję [28,35g] wody utlenionej do 0,55 litra wody i moczyć sadzonki całą noc. Dać te same ilości wody utlenionej do każdego płukania sadzonek.


 Rośliny domowe i ogrodowe: Dodać 1 uncję [28,35g] 3%wody utlenionej do 1,1 litra wody. Zwilżać [opryskać] rośliny tym roztworem.
Zwierzęta: Dla małych zwierząt [koty i psy] używać 1 uncji [28,35g] 3% wody utlenionej w 1,1 litra wody.

Zastosowanie wody utlenionej w ogrodnictwie

Ogrodnicy i osoby stosujące uprawy hydroponiczne używają wody utlenionej. Spontaniczna dekompozycja uwalnia tlen w korzeniach roślin, który powoduje lepszy rozwój korzeni i zabezpiecza je przed gniciem. Wielu farmerów uzyskało lepsze plony przez opryski rozcieńczonym H2O2. 20 galonów [88 litrów] wody zmieszać z 5 do 16 uncji [142g do 453,6g] H2O2 na 1 akr [0,4 ha]. 
Dla roślin domowych dodać 1 uncję [28,35g] 3% wody utlenionej lub 16 kropli 35% wody utlenionej na 1,1 litra wody. Woda utleniona jest doskonałym i bezpiecznym środkiem owadobójczym. W tym celu należy spryskać rośliny roztworem 8 uncji [226,8g] 3% wody utlenionej z 8 uncjami [226,8g] białego cukru na 4,4 litra wody.
Karmienie zwierząt wodą utlenioną

W 1950 r. dr Reginald Holeman chorym na raka myszom dodał wody utlenionej do ich wody do picia. 60 dni później nowotwór zniknął. Myszy, które dostawały wodę utlenioną do wody pitnej, były grubsze i żyły 2 razy dłużej. W 1980 r. Winifred Wirth powtórzył eksperyment dwukrotnie i otrzymał te same wyniki. Robert Strond, hodowca ptaków z Alcatraz, leczył ptaki, używając nadboranu sodu. Nadboran sodu z wodą tworzy nadtlenek wodoru. Gdy dodano 30 ppm H2O2 do wody do picia na farmie kurczaków spowodowało to, że nie było ptasiej grypy, produkcja jajek wzrosła, mięso z kurcząt miało lepszy smak, indyki ważyły więcej, a mniej jadły. Indyki miały mniejszy wskaźnik śmiertelności. 


Mięso wieprzowe jest chudsze i ma wyższą kategorię, redukuje się lub eliminuje potrzebę stosowania antybiotyków. Wzrasta produkcja mleka i mleko ma większą zawartość tłuszczu. Zmniejsza się ilość bakterii, zmniejsza się ilość przypadków zapalenia wymion.
W 1985 r. właściciel farmy mlecznej zaczął stosować wodę utlenioną w całym gospodarstwie. Woda w jego farmie była zanieczyszczona i był problem z zapaleniem wymion u jego krów. Po zastosowaniu wody utlenionej od pewnego czasu farmer zaobserwował wzrost zdrowia jego krów. W kwietniu 1988r. zawartość tłuszczu w mleku jego krów była 5,3% .Inny farmer ważył mleko od każdej krowy i zauważył , że produkcja wzrosła od 6 do 8 pudów [od 2,7 do3,6 kg] na każdą krowę. Inny farmer zapisywał ilość bakterii i stwierdził, że zmniejszyły się poniżej 2.000 na cm3. Kiedy woda utleniona była stosowana dla bydła wzrosła produkcja mleka i zawartość tłuszczu w mleku. Farmerzy także zauważyli zmniejszenie się ilości zapalenia wymion w ich stadach. Farmerzy świń zauważyli, że używając mniej żywności świnie szybciej tuczyły się [nawet o 30 dni mniej]. U indyków i kurczaków wzrastała waga przy zużyciu mniejszej ilości karmy. Pewien mężczyzna z Wisconsin powiedział, że wzrosła reprodukcyjność byków gdy zastosował wodę utlenioną do wody pitnej.
Niektóre badania na zwierzętach wskazują, że kiedy woda utleniona podawana jest doustnie wchodzi w reakcję z żelazem i małą ilością witaminy C w żołądku i tworzy rodniki hydroksylowe. Praktyczną zasadą jest dodawanie 8 do 10 uncji [226,8 do 283,5g] 35% wody utlenionej do 1000 galonów [4400 litrów] wody do picia [30 ppm]. Dozowanie wody utlenionej do wody uzdatnionej lub miejskiej może być wykonane przez urządzenia pomiarowe, jednakże ręczne dodawanie jest też dobre. Jeżeli nie masz urządzeń pomiarowych, zaczynaj dozowanie od 1 łyżeczki 35% wody utlenionej w wodzie pitnej dla zwierząt. Tyle samo używaj dla wszystkich zwierząt w gospodarstwie: krów, świń, drobiu, owiec, kóz, królików i ptactwa .


Tlen

Kiedy mruczymy, wymiana gazu pomiędzy nosem i zatokami wynosi około 98%. Podczas normalnego oddechu wymiana gazowa wynosi około 4%. Zatoki są głównym producentem tlenku azotu, który pomaga rozszerzyć naczynia włoskowate i zwiększa przepływ krwi. Kiedy poziom tlenku azotu był mierzony podczas mruczenia stwierdzono, że jest go 15 razy więcej niż przy normalnym oddychaniu.
Tlen jest najważniejszy dla życia. Wchodzi w reakcję z odpowiednimi produktami przemiany materii, eliminuje je z organizmu. Proces ten nazywa się cyklem utleniająco-redukcyjnym. 
Jeżeli nie ma wystarczającej ilości tlenu w organizmie detoksykacja zachodzi powoli, produkty odpadu gromadzą się , cyrkulacja krwi zwalnia i tlen nie dochodzi do komórek. 

Organizm ludzki wydziela 70% toksyn przez oddychanie. 

Gdy oddychamy cząsteczki tłuszczowe w reakcji z atomami tlenu produkują CO2

Dwutlenek węgla jest najbardziej licznym produktem metabolizmu. Pozostałe 30% toksyn jest wydalanych przez defekację i pot. Małe ilości toksyn rozpuszczalnych w wodzie jest usuwanych z moczem. Jeżeli twoje oddychanie nie jest bardzo sprawne, nie masz możliwości oczyścić się z toksyn sam. Badania pokazują, że płytkie oddychanie bardzo często dotyczy osób chorych na nowotwór. 
Twoje nerki muszą pracować ciągle, jeżeli mniej niż 70% toksyn jest usuwanych przez oddychanie, co jest przyczyną licznych chorób.

Normalnie komórki organizmu mają pełno cząsteczek tlenu i lekko alkaliczne pH. Komórki nowotworowe mają kwaśne pH i brak tlenu. Komórki nowotworowe nie mogą przeżyć w otoczeniu tlenu. Nowotwór i wszystkie choroby nie lubią tlenu. Własne komórki zużywające tlen wymagają diety zawierającej odpowiednie ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych.
Większość powszechnych produktów spożywczych mających wpływ na populację jest bezpośrednio związana z głodem tlenu. Astma, rozedma i inne choroby płuc wzrastają szczególnie w metropoliach z zanieczyszczonym powietrzem. Wzrasta ilość przypadków zaparć, biegunek, pasożytów jelitowych i nowotworów jelit.
Woda utleniona jest tylko jednym z wielu składników, które pomagają regulować ilość tlenu dostarczanego do komórek. Obecność wody utlenionej jest niezbędna do wielu innych funkcji. Woda utleniona jest wymagana do produkcji hormonów tarczycy i hormonów seksualnych, do produkcji interferonu, rozszerzenia naczyń krwionośnych w sercu i mózgu, i do utylizacji glukozy przy cukrzycy.

Wiele z nowych  leków i suplementów zawiera Koenzym Q10, który pomaga regulować utlenianie międzykomórkowe. 
 
Niacyna i witamina E popiera oksydację tkankową przez rozszerzenie naczyń krwionośnych. 

Witamina E powoduje skuteczniejsze użycie dostępnego tlenu i bakterii acidofilnych do ustabilizowania dobroczynnej flory bakteryjnej w jelitach. 
 
Organiczny german zwiększa poziom tlenu w komórkach.
German jest śladowym pierwiastkiem, który wspiera absorpcję tlenu w komórce. 
German podwyższa zdolność komórek do generowania energii przez zwiększenie dostarczania tlenu do komórek. Organiczny German – 132 nie wykazuje żadnych działań ubocznych. German wzmacnia system immunologiczny, normalizuje wysokie ciśnienie krwi i cholesterolu oraz zabezpiecza organizm przed ponownymi zaburzeniami komórek. German stymuluje system immunologiczny pacjentów z nowotworem w zależności od indywidualnego zdrowia.

Wysokie stężenia germanu można znaleźć w ziołach: żeń-szenia, grzybach shitake, aloesie i czosnku. Uzdrawiająca woda z Lourdes we Francji także zawiera znaczące ilości germanu. German znacząco zwiększa produkcję interferonu w organizmie. Badania sugerują, że german pomaga normalizować obronę organizmu u chorych na raka. 

Witamina C pomaga walczyć z infekcjami przez produkowanie nadtlenku wodoru, który stymuluje produkcję prostaglandyn. 

Lactobacillus znajdujący się w okrężnicy i pochwie także produkuje nadtlenek wodoru. To niszczy szkodliwe bakterie i wirusy, zapobiegając chorobom okrężnicy, pochwy, infekcjom pęcherza i wielu innych dolegliwości. Gdy lactobacillus w okrężnicy lub pochwie są wyparte przez szkodliwe wirusy, drożdże lub bakterie, dobre efekty daje natrysk lub lewatywa roztworem z 3 łyżek 3% wody utlenionej na 1,1 litra destylowanej wody. 

Przyjazne bakterie w okrężnicy i pochwie są tlenowe, podczas gdy szkodliwe bakterie, wirusy i komórki nowotworowe są beztlenowe i nie mogą przeżyć w obecności tlenu lub wody utlenionej.
 
Najlepszymi źródłami aktywnego tlenu są ozon, nadtlenek wodoru i nadmanganian potasu. 
Dr Otto Warburg dostał nagrodę Nobla w 1931r za odkrycie przyczyny powstawania nowotworów. 

Nowotwór powstaje wtedy gdy komórka zamienia oddychanie tlenowe na beztlenowe.Wzrost komórek rakowych jest zainicjowany przez brak tlenu. 
Brak tlenu i wysoki poziom kwasowości zwykle idą razem w parze.
Jaśniejszy czerwony kolor krwi świadczy o przenoszeniu większej ilości tlenu. 
Ciemny kolor krwi mówi o przenoszeniu mniejszej ilości tlenu. 

Pojedynczy atom tlenu jest bardzo aktywny i jest określany jako wolny rodnik. Ciągle czytamy, że wolne rodniki są odpowiedzialne za wszelkiego rodzaju dolegliwości, a nawet przedwczesne starzenie się. Nasze organy tworzą i wykorzystują wolne rodniki, aby zniszczyć szkodliwe bakterie, wirusy i grzyby. Białe ciałka krwi są odpowiedzialne za zwalczanie infekcji i obcych okupantów [bakterie, wirusy i grzyby itp.] w organizmie przez wytworzenie nadtlenku wodoru, aby je utlenić.

Wszystkie normalne komórki wymagają tlenu. Komórki pozbawione 60% tlenu przekształcą się w komórki nowotworowe. Komórki pozbawione 35% tlenu przez 48 godzin także mogą przekształcić się w nowotworowe. Komórki nowotworowe mogą żyć bez tlenu. Komórki organizmu tworzą ATP. ATP musi być tworzone przez wszystkie komórki dla uzyskania energii, włączając również komórki nowotworowe. Ten biochemiczny proces gdzie tworzy się ATP nazywa się utlenianiem fosforytowym i jest zależne od tlenu. Komórki nowotworowe tworzą ATP przez fermentację fosforytową [phosphorylation], która zachodzi w środowisku kwaśnymi przy niskiej zawartości tlenu. Komórki tlenowe oddychając tworzą aż 36 cząsteczek ATP z każdej cząsteczki glukozy. Beztlenowe oddychanie tworzy tylko 2 cząsteczki ATP. 
Kiedy komórki nie są zasilane w tlen zachodzi proces fermentacji cukru i zaczynają się tworzyć komórki nowotworowe. 
Głównym paliwem dla organizmu ludzkiego jest cukier prosty zwany glukozą.
Glukoza przychodzi z pożywieniem które my jemy. Kiedy spożywamy złożone węglowodany zostają one przekształcone w glukozę przez nasz system trawienny. 

Energia zawarta w żywności jest przekształcana w energię chemiczną podczas serii reakcji znanych jako oddychanie komórkowe. Oddychanie tlenowe wyciąga maksimum energii z glukozy. 

Kiedy poziom tlenu jest niewystarczający, oddychanie beztlenowe może uwolnić energię bez tlenu i zachodzi to w cytoplazmie komórki. Komórki nowotworowe stosują oddychanie beztlenowe częściowo lub całkowicie. 

Takie rzeczy jak niezrównoważone odżywianie, uraz fizyczny, toksyczne chemikalia, reakcje alergiczne, promieniowanie, infekcje, pasożyty, bakterie i wirusy mogą uszkodzić komórkę i jej mitochondria zubożyć w tlen. 

Kiedy niezbędne kwasy tłuszczowe są usunięte z diety, komórki nie mają szansy aby zastąpić niewłaściwe tłuszcze w ich strukturze w rezultacie mamy II typ cukrzycy a czasami nowotwór. 
Jest 5 niezbędnych składników odżywczych aby utrzymać zdrowe mitochondria:
1. L- carnitine: dla prawidłowego utlenienia tłuszczy w komórce. L-carnityna tworzy się w organizmie z aminokwasu lizyny. Dobrym źródłem aminokwasów jest serwatka w proszku.
2. Koenzym Q 10 : jest niezbędny do syntezy ATP i zabezpiecza komórki przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. Koenzym Q10 jest w sardynkach, jajkach, zbożach, szpinaku.
3. Alfa lipoic acid: pomaga w regeneracji witamin E i C po ich utlenieniu. Jego źródło znajduje się w szpinaku, brokułach, pomidorach, grochu, brukselce i brązowym ryżu.
4. Witamina E: zabezpiecza membranę komórki przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. Znajduje się ona w zbożu, orzechach, nasionach, szpinaku, i w różnych innych zielonych warzywach liściastych.
5. Witamina C: wstrzymuje utlenianie cholesterolu i podwyższa produkcję antyoksydantów. Witamina C jest w owocach, jagodach, pomidorach. Witamina C jest niezbędna do syntezy carnityny. Konwersja Witaminy C w carnitynę zachodzi w wątrobie.
Okrężnica jest odpowiedzialna za eliminację materiałów odpadowych i toksyn oraz asymilację pożywienia . Kiedy ściany okrężnicy są twarde z powodu fermentacji odpadowych materiałów i trujących toksyn, zachodzi w niej proces gnilny i tworzą się gazy. 
Przewody gastryczno- jelitowe są około 40% bardziej wydajne w przyswajaniu tlenu niż płuca. 

Chirurdzy rutynowo używają okrężnicy pacjenta do oddychania podczas niektórych procedur chirurgicznych.
Terapia wodą utlenioną


Są dwie metody wprowadzania wody utlenionej – doustnie i dożylnie. 

Do większości medycznych zastosowań wystarczy doustne przyjmowanie wody utlenionej. 
Terapia wodą utlenioną jest także używana jako alternatywna dla medycznego traktowania nowotworów. 

Woda utleniona jest wstrzykiwana dożylnie w bardzo niskich stężeniach [mniej niż 1%] bezpośrednio do krwi. 
Stosowanie dożylne wody utlenionej było opisane w 1920 roku podczas epidemii grypy. 
Dożylne stosowanie wody utlenionej było używane z sukcesem do leczenia zapalenia płuc podczas epidemii w czasie I wojny światowej. Dożylne wprowadzanie wody utlenionej zmniejszyło o połowę śmiertelność z powodu zapalenia płuc.
W 1940r. ojciec Richard Willhelm pisał o zastosowaniu wody utlenionej do leczenia chorób bakteryjnych skóry i polio. Zgodnie z Amerykańskim Stowarzyszeniem Nowotworowym „nie jest naukowo ewidentne, że woda utleniona jest bezpieczna, efektywna i użyteczna do traktowania nowotworów”.
Komórki nowotworowe [guzy], bakterie i obce elementy we krwi mogą zwykle być zniszczone podczas terapii wodą utlenioną. Operacja i chemioterapia niszczy tkankę mózgową . Dożylne wprowadzenie wody utlenionej także pomaga w chorobach płuc, gangrenie, arteriosklerozie, AIDS, przeziębieniach, astmie, nowotworach itp.
Rozedma płuc jest jednym z warunków, dla których dożylne wprowadzenie wody utlenionej jest najlepsze. Rozedma jest destrukcją pęcherzyków małych torebek powietrza w płucach. 

Nawilżacz z zastosowaniem przynajmniej 1 uncji [28,35g] 35% wody utlenionej dodanej do 1 galona [4,4 litra] niechlorowanej wody ułatwia nocne oddychanie. Wprowadzenie wody utlenionej ma zdolność do czyszczenia wewnętrznej części płuc i przywraca zdolność oddychania
Woda utleniona była używana dożylnie i dotętniczo przez lekarzy w USA i innych krajach. Międzynarodowa Fundacja Bio-Oxidative Medicine finansuje kliniczne badania w zakresie terapii wodą utlenioną.
 
Pijąc wodę utlenioną, zwykle pomagamy oczyścić ciało z nadmiaru toksyn, bakterii, wirusów i nowotworów. 

Gdy obumarłe bakterie i toksyny są uwalniane z waszego organizmu, wasza zdolność do ich szybkiej eliminacji znowu może być przyczyną jakiegoś bólu lub dyskomfortu w nerkach. 
To przeciążenie toksynami może być przyczyną zmęczenia, biegunki, bólu głowy, problemów skórnych, symptomów zimna lub podobnych do przeziębień oraz nudności. 
Jeżeli to się zdarzy, należy zredukować dozowanie wody utlenionej do poprzedniej ilości, dopóki problemy nie ustąpią. Nie należy przerywać picia wody utlenionej, chyba że ból lub rozdrażnienie będzie bardzo poważne /ostre/. 
Dyskomfort i rozdrażnienie szybko zniknie po przejściu do poprzedniej ilości wody utlenionej, która była pita. Kontynuacja programu picia wody utlenionej oczyści organizm szybko z nadmiaru toksyn. 

Inna metoda picia wody utlenionej polega na dodaniu 1 kropli wody utlenionej do każdej uncji [28,35g] wody, którą pijecie. Jeżeli smak wody utlenionej jest dla ciebie zbyt mocny, spróbuj dodawać 1 kroplę wody utlenionej do każdych 2 uncji [56,7g] wody, którą pijesz.

Woda utleniona pomaga na następujące choroby i dolegliwości: 
początki cukrzycy u dorosłych, alergie, chorobie Alzheimera, anemię, anginę, arytmię, artretyzm, astmę, infekcje bakteryjne, zapalenie oskrzeli, nowotwory, candida, choroby układu krążenia, choroby naczyniowe mózgu, syndrom chronicznego zmęczenia, przewlekły ból, zgorzel cukrzycowa, retinopatia cukrzycowa, problemy trawienne, rozedma, infekcja Epstein-Barr, alergie pokarmowe, zakażenia grzybicze, gangrena, zapalenie dziąseł, bóle głowy, choroby serca,, opryszczka, półpasiec, zakażenia, zaburzenia odporności, infekcje HIV, choroby zakaźne, grypy, ugryzienia owadów, marskość wątroby, toczeń rumieniowaty, migrenowe bóle głowy, stwardnienie rozsiane, zakażenia pasożytami, choroba Parkinsona, zapalenie płuc, choroby prostaty, choroby płuc, reumatoidalne zapalenie stawów, zapalenie zatok, ból gardła, cukrzyca typu II, wrzody, zakażenia wirusowe, brodawki, grzybice itp.   


Efekty picia wody utlenionej są następujące: znika zapalenie stawów, normalizuje się ciśnienie krwi, nowotwory przechodzą w remisję, powraca wysoki poziom energii, regulują się organy wewnętrzne, polepsza się pamięć, eliminuje się depresja itp. 
Woda utleniona stymuluje system enzymatyczny w całym organizmie, zwiększa metabolizm, powoduje rozszerzenie małych tętnic i zwiększa przepływ krwi, wzmacnia w organizmie dystrybucję i konsumpcję tlenu podczas wzrostu temperatury ciała. 
Możliwe są następujące reakcje podczas picia wody utlenionej: 


wysypki na skórze, nudności, senność, nietypowe zmęczenie, biegunka, katar, infekcje ucha, czyraki lub inne, które świadczą o tym, że toksyny są wydalane z organizmu. 
Jest to naturalna reakcja organizmu na oczyszczanie i to oczyszczanie będzie trwało krótko, jeżeli będziesz kontynuował swój program stosowania wody utlenionej. 

Przede wszystkim nawet jeżeli musisz zmniejszyć ilość dawki, kontynuuj program. Nie rezygnuj. 

Jeżeli masz jakąś reakcję na wodę utlenioną z powodu oczyszczania organizmu, możesz chcieć zwiększyć dawkę, aby przyspieszyć oczyszczanie. Oczyszczanie jest efektem działania organizmu na umierające bakterie lub różne formy trucizn, które są uwalniane i eliminowane z organizmu przez różne organy, jak skóra, płuca, nerki i wnętrzności. 

Pamiętaj: kiedy woda utleniona wchodzi w kontakt z wirusami i paciorkowcami, będzie uwalniany wolny tlen. To może się zdarzyć w twoim żołądku. Jeżeli twój żołądek czuje dyskomfort, to znaczy tylko, że woda utleniona niszczy wirusy i paciorkowce w twoim organizmie.

Niektórzy pacjenci biorą 3 lub 4 kapsułki lecytyny w tym samym czasie co wodę utlenioną, aby zatrzymać nudności.
Uwaga

  • Biorąc wodę utlenioną bezpośrednio przed snem można mieć trudności z zasypianiem, ponieważ wzrasta poziom tlenu w komórkach.
  •  Osoby, które miały przeszczepy, nie mogą stosować wody utlenionej. Woda utleniona stymuluje system odpornościowy i może spowodować odrzucenie przeszczepu.
  •  Wodę utlenioną należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Najlepiej przechowywać ją w tyle lodówki lub zamrażarki w pudełku lub innym pojemniku z napisem NIEBEZPIECZNE.
  •  Jeżeli jakieś wysokie stężenie wody utlenionej upadnie na skórę, należy natychmiast spłukać skórę wodą. Na skórze mogą czasowo powstać białe plamy.

Schemat używania 3% wody utlenionej (o czystości do celów spożywczych).

Pić wodę utlenioną na pusty żołądek. Jeżeli twój żołądek się rozstroi na danym poziomie, zostań na tym poziomie lub wróć do poprzedniego poziomu. 


Dzień 1 ....................... 1 łyżeczka dziennie
 
Dzień 2 ....................... 2 łyżeczki dziennie
Dzień 3 ....................... 3 łyżeczki dziennie
Dzień 4 ....................... 4 łyżeczki dziennie
Dzień 5 ...................... 5 łyżeczek dziennie
Dzień 6 do 12 ............. 5 łyżeczek 2 x dziennie
Dzień 13 do 19 ............ 5 łyżeczek 3 x dziennie
Dzień 20 do 25 ............ 5 łyżeczek 2 x dziennie
Dzień 27 do 32 .......... 5 łyżeczek co drugi dzień
Dzień 33 i dalsze ...... 5 łyżeczek co trzeci dzień 
Jeżeli powyższe ilości są zbyt duże, wróć do takich ilości spożywania, przy których czujesz się komfortowo. Zostań na tym poziomie aż do czasu, kiedy uzyskasz oczekiwane rezultaty. Jeżeli kondycja jest zła, zostań na 8 łyżeczkach 0,5% roztworu dwa razy na dzień tak długo, jak potrzeba. Aby uzyskać 0,5% roztwór wody utlenionej, należy zmieszać 1 część 3% wody utlenionej z 5 częściami wody destylowanej. Jeżeli masz słaby żołądek, spróbuj używać 1 łyżeczkę 3% wody utlenionej w 8 uncjach [226,8g] mleka, soku warzywnego, soku owocowego, napojach niesłodzonych, bezalkoholowych i nie gazowanych. 
Schemat używania 6% wody utlenionej (o czystości do celów spożywczych):

Dzień 1 ......................... 1/2 łyżeczki dziennie

Dzień 2 ........................ 1 łyżeczka dziennie

Dzień 3 ........................ 1 ½ łyżeczki dziennie
Dzień 4 ......................... 2 łyżeczki dziennie
Dzień 5 ......................... 2 ½ łyżeczki dziennie
Dzień 6 do 12 .................. 2 łyżeczki 3 x dziennie
Dzień 13 do 19 ................. 2 łyżeczki 2 x dziennie
Dzień 20 do 27 .............. 2 łyżeczki co drugi dzień
Dzień 28 do 35 .............. 1 łyżeczka co drugi dzień
Schemat używania 35% wody utlenionej (o czystości do celów spożywczych).

Dzień 1 .......................... 3 krople, 3x dziennie

Dzień 2 ......................... 4 krople, 3 x dziennie
Dzień 3 ......................... 5 kropli, 3 x dziennie
Dzień 4 ......................... 6 kropli, 3 x dziennie
Dzień 6 ......................... 8 kropli, 3 x dziennie
Dzień 7 ......................... 9 kropli, 3 x dziennie
Dzień 8 ........................ 10 kropli, 3 x dziennie
Dzień 9 ........................ 12 kropli, 3 x dziennie
Dzień 10 ....................... 14 kropli, 3 x dziennie
Dzień 11 ....................... 16 kropli, 3 x dziennie
Dzień 12 ...................... 18 kropli, 3 x dziennie
Dzień 13 ...................... 20 kropli, 3 x dziennie
Dzień 14 ...................... 22 krople, 3 x dziennie
Dzień 15 ...................... 24 krople, 3 x dziennie
Dzień 16 ...................... 25 kropli, 3 x dziennie
Przy poważnych problemach zostań na 25 kroplach 3 x dziennie przez 1 do 3 tygodni. Zredukuj dozowanie do 25 kropli 2 x dziennie, gdy problemy odejdą. Może to być od 1 do 6 miesięcy. Kiedy problem zniknie, zredukuj dozowanie do 25 kropli 1 x dziennie przez tydzień, następnie 25 kropli co drugi dzień przez tydzień, następnie 25 kropli co trzeci dzień przez tydzień i 25 kropli co czwarty dzień przez tydzień. 
Dobre rutynowe postępowanie to od 5 do 20 kropli na tydzień. 

Dodatek miedzi do wody utlenionej zwiększa skuteczność wody utlenionej na bakterie aż do 3000 razy. 

Koenzym Q10, organiczny german, niacyna, witamina E, olej lniany, lecytyna i acidofilne bakterie pomagają zwiększyć utlenialność.

1 łyżeczka 3% wody utlenionej i ½ łyżeczki 6% wody utlenionej oraz 4 krople 35% wody utlenionej zawierają tą samą ilość nadtlenku wodoru.


Wodę utlenioną można pić 1 godzinę przed lub 3 godziny po jedzeniu. 


Ofiary grzyba Candida mogą potrzebować zostać na 1 dawce na dobę aż do 1 tygodnia, zanim zaczną schemat dozowania wody utlenionej.

Tłumaczenie, Pani Elżbiety Cybulskiej, pochodzi z angielskojęzycznej strony internetowej www.drinkh2o2.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.